دانلود ESXi 8.0 برای سرور HP

دانلود ESXi 8.0 برای سرور HP

شرکت VMware نسخه 8 پلتفرم مجازی سازی ESXi را با بهبود عملکرد نسبت به نسخه قبل منتشر کرد. در این مقاله معرفی تغییرات جدید و لینک دانلود ESXi 8.0 برای سرور HP را قرار داده ایم.

تغییرات نسخه جدید

مقایسه ESXi 7.0u3 و ESXi 8.0

نسخه جدید vSphere 8 در مقایسه با vSphere 7،  از بهبود مقیاس پذیری ویژه ای برخوردار می باشد، با این حال، بیشتر تغییرات یکسان باقی مانده است، زیرا vSphere 7 از قبل امکانات پلتفرم ها را به حداکثر  امکانات رسانده بود.

به عنوان مثال، می‌توانیم ببینیم که مقدار vMem، vCPU در هر VM یا pCPU در هر میزبان یکسان است. چیزی که تغییر کرده است vGPU در هر VM است که دو برابر شده است و همچنین ما یک مدیر چرخه حیات داریم که اکنون می تواند تا 1000 هاست را مدیریت کند.
حداکثر VM در هر خوشه نیز افزایش یافته است، اکنون حداکثر 10k VM در هر VM مجاز است.
یکی دیگر از پیشرفت‌ها، تعداد دستگاه‌های ورودی/خروجی VMDirectPath در هر میزبان است که از 8 به 32 افزایش یافته است. می‌توانید دستگاه‌های NIC و GPU را ترکیب کنید و یک سوئیچ PCIe مشترک یا اتصال مستقیم را به اشتراک بگذارید. همچنین افزونه های مجازی سازی دستگاه جدید (DVX) در vSphere 8 معرفی شده است.

در نسخه‌های قبلی vSphere ،VM هایی که دستگاه‌های سخت‌افزار فیزیکی را با استفاده از مسیر مستقیم ورودی/خروجی مصرف می‌کردند، در تحرک محدود بودند. DVX یک API و چارچوب جدید برای فروشندگان معرفی می کند که از دستگاه های مجازی سخت افزاری پشتیبانی می کند که از vMotion، DRS، HA یا تعلیق و از سرگیری پشتیبانی می کنند.
همچنین می تواند از دیسک و حافظه عکس های فوری پشتیبانی کند. مشکل TPM و شبیه سازی ماشین های مجازی این است که می تواند یک خطر امنیتی ایجاد کند. به همین دلیل VMware ویژگی جدیدی را معرفی کرده است که در آن می توانید تعیین کنید که آیا می خواهید دستگاه TPM را کپی کنید یا جایگزین کنید. در طول کلون VM موجود، می توانید گزینه Replace را انتخاب کنید و VM با یک دستگاه TPM کاملاً جدید ایجاد می شود که به اسرار VM منبع دسترسی نخواهد داشت و… .

دانلود ESXi 8.0 برای سرور HP به همراه لایسنس

جهت دانلود ESXi 8.0 برای سرور HP به همراه لایسنس از لینک های زیر استفاده نمایید.

1 نظر

  1. سلام.
    من این سرور و قبلا داشتم میخاستم بدونم امکان بروزرسانی این سرور وجود داره؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

X
Add to cart