معرفی نرم افزار HPE Power Advisor
۱۶ اسفند

معرفی

امروزه با وجود پیچیدگی در تنوع سیستم های سخت افزاری IT و گوناگونی نیازمندی های قابل ارائه، تخمین و ارزیابی زیرساخت های پایه ای ( شامل میزان مصرف برق، گرمای تولید شده، وزن دستگاه ها و … ) امری مهم برای راه اندازی یک راه حل IT میباشد. از این رو شرکت HPE برای سهولت در تخمین نیازمندی های پایه ای راه حل های مبتنی بر دستگاه های خود، نرم افزار Power Advisor را معرفی نموده است.

سرویس HPE Power Advisor یک نرم افزار برای محاسبه میزان power مصرفی و میزان حرارت تولید شده دستگاه های شما در یک راه حل IT بر اساس دستگاه های HPE میباشد.

 

لینک های دانلود

این سرویس به دو صورت Web Application از لینک زیر :

HPE Power Advisor

و به صورت نرم افزار ویندوز یا مک از لینک زیر قابل دانلود می باشد.

HPE Power Advisor For Windows

 

محیط کار

به علت دسترسی آسان و بروز بودن دستگاه ها در ورژن تحت وب پیشنهاد ما استفاده از این نسخه می باشد.

HPE PowerAdv1 1024x605 - معرفی نرم افزار HPE Power Advisor

 

با استفاده از این نرم افزار میزان مصرف Power و محاسبه Cooling یک سرور معمولی تا یک solution کامل IT قابل اندازه گیری میباشد.

همانطور در که تصویر مشاهده میکنید تمام امور کانفیگ کاملا گرافیکی و به صورت Drag and Drop انجام می گردد. که با انتخاب نوع رک، سرور ، سیستم های ذخیره سازی و شبکه و … میتوانید کل solution خود را پیاده سازی کنید.

Annotation2 1024x386 - معرفی نرم افزار HPE Power Advisor

 

با کلیک بر روی هر کدام از دستگاه های انتخاب شده میتوانید به صورت جزیی تمام ماژول های مورد استفاده بر روی دستگاه خود را انتخاب کنید.

به عنوان مثال کانفیگ یک سرور به صورت تصویر زیر قابل انجام می باشد.

Annotation3 1024x421 - معرفی نرم افزار HPE Power Advisor

 

در نهایت با انتخاب تمام ماژول های خود برای سیستم های انتخاب شده می توانید میزان Power و Cooling مناسب برای اجرا نمودن پروژه خود را محاسبه کرده و زیرساخت آن را فراهم کنید.

 

با تشکر
گروه “سرور سوئیچ”

 

دیدگاه بگذارید