همه چیز در مورد سرورهای hp

همه چیز در مورد سرورهای hp

به صورت کلی، سرورها کامپیوترهایی همیشه روشن و در دسترس اند که بقیه کامپیوترهای حاضر در شبکه به آنها وصل شده و از آنها فرمانبری می‌کنند. در این مطلب همه چیز در مورد سرورهای hp و اینکه آنها از ترکیب شدن سخت افزار و سیستم عامل مثل رم، فضای ذخیره کردن، پردازنده و غیره تشکیل شدند. از سوی دیگر می توانیم بگوییم که این ابزار، از هارد، رم، cpu و باطری های قدرتمندی ساخته شده اند. تا پایان این مقاله از سایت سرور سوییچ ما را همراهی کنید.

در این زمان، با پیشرفت روز افزون جهان تکنولوژی، نیاز اورگان ها و شرکت‌ها، همچنین سازمان ها در به کار بردن دنیای شبکه ای بسیار زیاد است، که این مسئله باعث ضروری شدن خرید تجهیزات شبکه ای شده است. پیدا کردن و خریدن سرور بهتر و مناسب تر ممکن است بر روی پروسه رشد کسب و کار تأثیر به سزایی داشته باشد. زیرا داشتن سرور مناسب حتی ممکن است طرز فعالیت بیزنس های کوچک را تغییر داده و به رشد کردن آنها کمک بسیاری بکند.

سرورها انواع مختلفی دارند که توسط شرکت های بزرگ تجهیزات شبکه ساخته و روانه بازار می‌شوند. اما تهی کردن و داشتن سرورهای HP از محبوبیت ویژه میان استفاده کنندگان برخوردار است. در این مطلب سعی می‌کنیم تا همه چیز در مورد سرورهای hp را به طور کامل توضیح دهیم و شما را با این سرورهای قوی و کارآمد بیشتر آشنا کنیم. برای اطلاعات کامل تر نیز می‌توانید به سایت سرور سوییچ مراجعه کنید.

سرور HP و انواع آن:

سرور HP پر طرفدارترین سرور دنیا است. احتمالا بتوان دلیل این محبوبیت را این دانست که این تجهیزات چه در سایز و اندازه های بزرگ و چه در اندازه‌ی کوچک، قادر اند بیشتر نیازهای کاربر را را تامین کنند. میان مشخصات سرور HP می‌توان به این اشاره کرد که با انتخاب و خرید سرورمناسب و صحیح، می توانید عملکرد بالا، بالا رفتن میزان دسترسی، افرایش قابلیت توسعه و مدیریت آسان را بدست بیاورید.

البته خالی از لطف نیست که ذکر کنیم این کمپانی محصولاتی مثل سرور، سوئیچ، روتر، رک و استوریج دارد، سرورها را می‌توان جزء پرفروش ترین محصولات این شرکت دانست. سرورhp  به علاوه ی مجموعه ای از تجهیزات و نرم افزارهای مختلف را برای مدیریت، ذخیره سازی اطلاعات و سایر نیازهای موجود در سازمان ها و سایرمحیط های کاری استفاده می‌کنند.

از ویژگی های جالب و یکتای سرور اچ پی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • طراحی آن بسیار منحصر به فرد است.

سرورهای HP به شکلی طراحی شده اند که حداکثر کارایی و اطمینان را برای جلوگیری از down شدن ارائه کنند و جایی برای نگرانی باقی نگذارند.

  • منطبق بر نیازهای کاربران طراحی و تولید می‌شوند:

در ادامه توضیح درباره همه چیز در مورد سرورهای hp، لازم است بگوییم این کمپانی همیشه نیازهای کاربر و مخاطب خود را تحلیل و بررسی می‌کند، سپس متناسب با نیازها و درخواست‌های آنان، و همچنین پیشرفت تکنولوژی محصولات جدید خودرا را عرضه میکند.

  • محصولات کمپانی hp قابلیت تست دارند.

تمامی سرورها و تجهیزات جانبی آنها به واسطه کاربران قابل آزموده شدن هستند. این کار برای بررسی و تحلیل خطاها و همچنین شناخت و برطرف کردن اختلالات احتمالی انجام می‌شود.

  • امکان مدیریت آسان محصولات شرکت اچ پی.

تکنولوژی ILO استفاده شده در این سرور ها، امکان بهتری برای پیکربندی، نگهداری، نصب و راه اندازی به کاربر میدهد. این تکنولوژی و در نتیجه قابلیت، سبب کاهش هزینه ها در مقایسه با دیگر سرورها می‌شود. علاوه بر آن، این به روز رسانی زیرکانه می‌تواند عملیات پیچیده را ساده و انجام کارهای مربوط به نرم افزارهای نگهداری آسانتر شوند.

وقتی میخواهید یک سرور HP خریداری کنید، با انواع مختلفی از آنها مواجه خواهید شد که بنا به نیاز شرکت خود باید مناسب ترین نوع آنرا برای خود انتخاب کنید.

انواع سرورهای اچ پی

انواع سرورهای اچ پی

سرورهای اچ پی به چهار دسته تقسیم می شوند و وقتی بحث همه چیز در مورد سرورهای hp است نیاز است که چهار دسته‌ی سرور های اچ پی که موجود اند را نام ببریم.

سرورهای BL:

سرورهای (BL (Blade در شرکت ها و سازمان‌هایی با اندازه د حجم بزرگ تا متوسط مناسب بوده اند.

سرورهای DL:

سرورهای DL پر فروش ترین سرور ها در ایران به شمار می‌آیند و برای استفاده داخل رک قرار داده می‌شوند.

سرورهای ML:

سرورهای ML انعطاف پذیر و همچنین قابل ارتقاء هستند. برای سازمان ها و شرکت هایی که شعب مختلفی دارند مناسب اند.

سرورهای SL:

سرورهای SL برای سازمان ها و شرکت هایی که مقياس بزرگ دارند طراحی و تولید شده اند. این نوع از سرور سوییچ، برای میزبانی وب، خدمات ابری شرکت هایی که به محاسبه کردن های سریع و دقیقی نیاز دارند مناسب اند. شما می توانید برای خرید سرور های اچ پی بر روی لینک کلیک کنید.

برگرفته ار : www.hpe.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

X
Add to cart