0000
۳۰ شهریور

HP Intelligent Provisioning

 

سرور های نسل HP Gen8 به بعد، از ویژگی ای آنبورد به نام Intelligent Provisioning بهره می برند که پیاده سازی سرور یا پبکربندی دیتا سنترهای جدید در هر کسب و کاری را بسیار ساده و کارآمد می کند. این ویژگی جایگزین DVD های قدیمی HP Smart Start و Firmware می شود.

روش کار بسیار آسان است! هنگامی که سرور در حال بوت شدن است، برای وارد شدن به ویژگی Intelligent Provisioning دکمه F10 را فشار دهید. (Serverswitch.ir) سرور برای پیاده سازی سیستم عامل (OS) بر روی خود، از طریق نصب Wizard اقدام می کند.

 

01 - HP Intelligent Provisioning

 

زمانی که سرور بوت می شود F10 را فشار دهید.

 

پس از فشار دادن F10، ویژگی Intelligent Provisioning پس از بارگذاری کامل، به شما دو گزینه را نشان می دهد: پیکربندی و نصب (Configure and Install) یا انجام تعمیر و نگهداری

(Perform Maintenance). این مسئله بسیار شبیه به Smart Start DVD است که در گذشته برای نصب سرورهای HP یا انجام کارهای تعمیر و نگهداری (Serverswitch.ir) استفاده می شد. اکنون همه این موارد یکپارچه شده است!

 

02

 

دو گزینه: پیکربندی و نصب یا انجام تعمیر و نگهداری

 

شما می توانید از این ویژگی برای نصب سیستم عامل های مختلف از جمله ویندوز سرور، نسخه های مختلف لینوکس (Red Hat, SuSE) و VMware ESXi استفاده کنید. در طی مراحل نصب، سرور (پس از ارائه سیستم با پیکربندی TCP / IP) آخرین نسخه های آپدیت سیستم عامل و درایور را از HP بارگیری می کند و آنها را مستقیما روی سرور نصب می کند. این امر شما را از دانلود و اجرای DVD Firmware Maintenance و نصب بسته پشتیبانی ProLiant در حین انجام مراحل نصب، آنگونه که در گذشته انجام می دادیم، بی نیاز می کند.

هنگامی که همه مراحل گفته شده طی شد، شما می توانید برای مثال سیستم عامل Windows Server 2016 Standard Edition را در این سرور نصب کرده تا میزبان برنامه Oracle باشد. انجام کار نصب کمتر از یک ساعت طول میکشد که شامل نصب همه چیز از جمله سیستم عامل، درایورها و سیستم عامل است.

 

 

دیدگاه ها(02)

  1. Nice post. I learn something new and challenging on blogs every day.

    Yevette Eugene Ho آبان ۲۶, ۱۳۹۹ پاسخ
  2. Helpful info. Lucky me I discovered your website accidentally, and I am surprised why this twist of fate did not took place earlier! I bookmarked it. Joceline Jefferey Showker

    film آذر ۹, ۱۳۹۹ پاسخ

دیدگاه بگذارید