نمایندگی سرور HP

نمایندگی سرور hp

نمایندگی سرور اچ پی
نمایندگی سرور hp

سرور سوییچ؛ بهترین نمایندگی سرور hp در ایران

نمایندگی سرورhp: سرور یک ماشین محاسباتی است که برای انجام هیچ کار دیگری به جز وظایف سرور تعریف شده خود که برای آن طراحی شده اند اختصاص داده شده است. به طور کلی، اعتقاد بر این است که یک سرور، یک رایانه رومیزی ساده است، اما به سادگی اجرای یک سیستم عامل سرور بر روی یک رایانه رومیزی جایگزینی برای سخت افزار سرور واقعی نیست. فروشگاه سرور سوییچ، به عنوان یک نمایندگی سرور hp، خرید انواع سرور را در اختیار شما عزیزان قرار داده است.

سرور اچ پی چیست؟

سرورهای HP با نوید قابل اطمینانی ارائه می شوند که کارایی مرکز داده شما را بهبود می بخشد. ما به شما قول خرید سرور اچ پی برای تجارت خود را به روشی بسیار ساده می دهیم. برای خرید سرورهای اچ پی در سرور سوییچ می توانید هر زمان که بخواهید با ما تماس بگیرید.

کاربرد سرور hp

سرورها را می توان به عنوان وب سرور، سرور پروکسی، سرور برنامه، سرور پایگاه داده و سرورهای ابری نام برد که برای مدیریت، ذخیره، ارسال و پردازش داده ها به صورت 24*7 طراحی و ساخته شده اند و باید از یک رایانه رومیزی قابل اعتمادتر باشند و انواع مختلفی را ارائه دهند. ویژگی ها و سخت افزاری که معمولاً در رایانه های رومیزی متوسط ​​استفاده نمی شود.

نمایندگی سرورhp چه امکاناتی ارائه می دهد؟

سرورهای سری به کسب و کار شما کمک می کنند تا به راحتی و ایمن اجرا شود. سرورهای HP ProLiant DL زیرساخت کاملی را ارائه می دهند که هم از اهداف تجاری و هم از رشد کسب و کار شما پشتیبانی می کند.

سری SL Server برای مشتریان سازمانی تجاری کوچک و متوسط ​​و نیازهای رو به رشد مجازی سازی و حجم کاری با هدف عمومی ایده آل است. ما تامین کننده سرورهای Rack هستیم که می توانند در زمان کمتری با افزودنی های همه کاره به زیرساخت شما مستقر شوند.

سرور g10

سرور ترکیبی منحصربه ‌فرد از قابلیت‌های کلاس سازمانی را با ارزش تجاری عالی ارائه می‌کند و آن را به یک پلتفرم سرور رک ایده‌آل برای کسب ‌و کارهای رو به رشد و ارائه ‌دهندگان خدمات تبدیل می‌کند.

HP ProLiant DL160 نسل 10

بهترین سرور کلاس برای اجرای راه حل های ابری است. در راه حل کامپیوتری ATOP کارکنان حرفه ای و آموزش دیده ما بهترین سرور را با توجه به نیازهای کسب و کار شما و فناوری های نوظهور پیشنهاد و راه اندازی می کنند. از آنجایی که خدمات ذخیره سازی در خدمات فناوری اطلاعات 10 درصد رشد می کند، نیاز به راه حل ذخیره سازی داده های ترکیبی هم در محل و هم در سرورهای ابری یا راه دور برای رشد کسب و کار شما ضروری است.

از آنجایی که شرکت‌های بیشتری به سمت ذخیره‌سازی داده‌ها و فناوری‌های ابری جدید حرکت می‌کنند و به داده‌های بزرگ برای برنامه‌های هوش مصنوعی نیاز دارند. ATOP computer solution LLC با Dell، HP و Lenovo شریک هستند تا نیازهای سرور شما را برآورده سازند. سرورهای سری به کسب و کار شما اجازه می دهند تا به راحتی و ایمن اجرا شود. سرورهای HP ProLiant DL زیرساخت کاملی را ارائه می دهند که هم از اهداف تجاری و هم از رشد کسب و کار شما پشتیبانی می کند.

نتیجه گیری

سایت سرور سوییچ با تجربه و تخصص گسترده خود در صنعت، شهرت خود را در میان بهترین تامین کنندگان و نمایندگی سرور hp در ایران ایجاد کرده است. با پشتوانه فناوری پیشرفته و کارکنان آگاه، وفاداری برند را برای مشتریان خود به ارمغان می آوریم. ما محصولات  قطعات سرور، محصولات HPE، خدمات هاستینگ، سرور مجازی، سرور اختصاصی و موارد دیگر را همراه با خدمات اجاره، ذخیره ساز hp و غیره ارائه می دهیم. در صورت رضایت از محصولات ما، نظرات خود را با دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

X
Add to cart