پشتیبانی آنلاین

49 17 49 66 021

 

امکان ارسال

به تمام نقاط ایران

 

کیس سرور رکمونت

کیس سرور رکمونت

کیس سرور رکمونت، جعبه‌ای فلزی و پلاستیکی بوده که درون رک قرار داده می‌شود و دارای قطعه‌های اصلی مانند پردازنده، مادربرد، پاور سرور و … می‌شود. کیس سرور فیلترهای ضد غبار روی درب پنل جلو دارد و این موضوع قابلیت جدا کردن راحت جهت وجود امکان شستشوی آن را ممکن می‌سازد، همچنین دارای قابلیت قفل کردن پنل جلو است. 4 عدد فن 8 سانتیمتری در این سیستم وجود دارد که سبب می‌شود خروج هوای گرم از داخل کیس راحت تر صورت بگیرد. Case Server Rackmount KCR دارای امکان سیستم هشدار صوتی برای امنیت سخت افزار است. از اصلی ترین قسمت هایی که در هر سیستم سرور موجود است، محفظه ایست جهت نگه داری کردن قطعه های کیس که کیس سرور نام می‌گیرد. کیس سرور امکان نصب پاور استاندارد و همچنین مادر برد ATX  را ممکن میکند. دارا بودن یک عدد فن 8 سانتی متری کمک بسیاری به خارج شدن هوای گرم از درون خواهد کرد. کیس سرورهای کمونت KCR  ورق مستحکم 1.2mm دارند که از جنس استیل الکتروگالوانیزه بوده و در بدنه کیس مورد استفاده قرار گرفته است. ما در این مطلب از سایت سرور سوییچ قصد کرده ایم شما را با سرور های رکمونت بیشتر آشنا کنیم. شما تحت عنوان یک مدیر شبکه لازم است که در خرید کیس سرور رکمونت برای شرکت و بیزنستان اطلاعات داشته باشید، از این رو پیشنهاد می‌ کنیم حتما این مطلب را مطالعه کنید.

مزایای کیس سرور رکمونت

این سرورها دارای خصوصیات و مزایای منحصر به فردی هستند که آنها را از سایز کیس ها متمایز کرده است، دراین بتشبه برخی از این مزایا میپردازیم :

مهار کردن شکست‌ ها

در این سرور ها جهت شناسایی کردن قطعه یا بخش خراب شده یا آسیب دیده، نیازی به صرف کردن هزینه و انرژی بالایی وجود ندارد، زیرا می‌توان شکست یا ایراد موجود را به راحتی مهار کرد.

مدیریت کابل ‌ها

ستفاده از ابزار ها و آپشن های مدیریتی در کیس سرور رکمونت راحت تر است و مقدار کابل کشی این نوع سرورها درمقایسه با سرور های ایستاده بسیار آسان تر میباشد.

مقرون به صرفه بودن

به خاطر قدرت خیلی خوب و مناسبی که در عملکرد دارند از هزینه مقرون به صرفه ‌تری در مقایسه با سرورهای تیغه‌ ای برخوردارند.

تفاوت کیس سرورهای رکمونت با سایر کیس ها

 • هرچند از لحاظ عملکرد مثل کیس های معمولی اند، اما از نظر شکل و ظاهر با بقیه متفاوت اند، برخی از این تفاوت ها عبارت اند از:
 • این کیس ها دارای قابلیت نصب روی رک های 19 اینچی هستند.
 • ارتفاع کیس سرور رکمونت چیزی حدود 1 یونیت تا 9 یونیت است که وابسته به نوع کیس تغییر می‌کند.
 • عمق این نوع از کیس ها به طور معمول چیزی حدود 30 تا 80 سانتیمتر می‌باشد.
 • این نوع کیس ها عموما دارای قابلیت پشتیبانی از 2 تا 8 هارد دیسک هستند.
 • طرز چنیش پورت، فن و تجهیزات شبکه به کار رفته در این نوع از سیستم با بقیه سیستم ها متفاوت است.
 • این کیس ها به سیستم تهویه مناسب، فن یونیت جهت خنک نگهداشتن سیستم و همچنین تبادل هوای درون کیس مجهز اند.
 • امکان نصب ریل برای متحرک شدن کیس ‌ها در رک وجود دارد.
 • کیس سرور رکمونت امکان به وجود آوردن گوشواره‌های فلزی در طرفین کیس جهت آداپتور های رک.
 • دارای مزیت مقاومت و استحکام خیلی خوب به خاطر ضخیم بودن بدنه کیس.
 • دارا بودن درب قفل‌دار در کیس ‌های رکومنت نیز از پون های مثبت این کیس است، که سبب برقراری تماس تصادفی دست با کلید ریست و پاور کیس خواهد شد.

سخن نهایی

در این مطلب درباره کیس سرور رکمونت، قیمت و مشخصات آنها صحبت کردیم. سرور ها از به‌صورت کلی از نظر ابعاد، اندازه و شکل فیزیکی به سه دسته‌ی اساسی قابل تقسیم اند، سرور های ایستاده، سرور های رکمونت یا رک که به صورت خوابیده نصب و استفاده می‌شوند و سرور های تیغه ‌ای و میکرو سرور ها. برخی از این سیستم ها دارای عرض کمتر و بیشتر از 19 اینچ هستند و عرض بعضی نیز 19 اینچ است که معتدل 28.26 سانتیمتر میباشد. این کیس ها یکی از انواع کیسه های کامپیوتری می‌باشند اما برعکس اینکه مانند حالت عادی ایستاده باشند، به صورت خوابیده بر زمین قرار داده می‌شوند. این کیس ها به شکل کتابی درون رک بسته شده قرار گرفته اند. مزیت ها و تفاوت های این نوع سرورها را در بخش های قبل این مقاله برررسی کردیم. برای کسب اطلاعات از قیمت کیس سرورهای رکمونت، و دریافت مشاوره درباره خرید این محصول به سایت سرور سوییچ مراجعه فرمایید.

منبع : servercase.co.uk

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر مطالب پیشنهادی به شما

تماس با ما

خواندن این مطالب را هم به شما پیشنهاد می‌کنیم