نمایش 1–20 از 33 نتیجه

امروزه استفاده از اینترنت و به دنبال آن سرورهای مجازی بنا به دلایلی مانند سرعت بالا، هزینه مناسب و کیفیت عالی مورد توجه کاربران و مدیران وب سایت ها قرار گرفته است. با این وجود ابتدا اجازه دهید تعریف کنیم که VPS در واقع مخفف چیست تا بعد از آن بتوانیم در خصوص مواردی مانند خرید سرور مجازی ایران، خرید سرور vps و خرید vps با قیمت مناسب توضیحات بیشتری را ارائه دهیم. بنابراین اگر شما نیز قصد خرید سرور مجازی را دارید در ادامه این بخش ما را همراهی کنید.

سرور مجازی چیست

به زبان ساده، سرور یک کامپیوتر قدرتمند است که تمام داده ها و فایل های تشکیل دهنده وب سایت شما را ذخیره می کند. هنگامی که شخصی نام دامنه شما را در مرورگر وب خود تایپ می کند، آن رایانه قدرتمند، وب سایت شما را به صفحه جستجوگر ارائه می دهد.

اکنون در خصوص واژه مجازی  VPS لازم است بدانید که از فناوری مجازی سازی برای تقسیم سرور قدرتمندی که در مورد آن صحبت کردیم به چندین سرور مجازی استفاده می شود. می توانید به این موضوع اینگونه نیز نگاه کنید که این سرور مجازی یک قطعه سخت افزار فیزیکی است که مانند چندین سرور جداگانه عمل می کند.

کلمه خصوصی یا اختصاصی نیز به معنای همان چیزی است که دلالت می کند. به زبان ساده یک سرور مجازی اختصاصی، تنها برای یک کاربر یا شرکتی خاص می باشد. بنابراین با خرید بهترین سرور مجازی مجبور نیستید RAM یا CPU و  یا هر منبع دیگری را با سایر کاربران به اشتراک بگذارید. این موضوع، خرید سرور مجازی،  منجر به افزایش سرعت کسب و کار شما شده با این وجود هزینه بیشتری نیز دارد.

VPS چگونه کار می کند

اگر قصد خرید سرور مجازی را دارید بهتر است بدانید که این سرور چگونه کار می کند. VPS هاستینگ، تجربه یک سرور اختصاصی را شبیه سازی می کند حتی اگر شما هنوز سرور فیزیکی را با سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

شرکت ارائه دهنده میزبانی وب شما با استفاده از فناوری مجازی سازی، یک لایه مجازی بر روی سیستم عامل (OS) سرور نصب می کند. با جدا کردن سرور به محفظه های جداگانه با دیوارهای مجازی، این لایه مجازی به هر کاربر اجازه می دهد تا سیستم عامل و نرم افزار خود را به سادگی روی آن نصب کند.

تنوع بالای سرور در مجموعه سرور سوئیچ

در مجموعه سرور سوئیچ شما می توانید خرید انواع سرور مانند خرید سرور hp، خرید سرور ibm، خرید هاست، خرید سرور مجازی،خرید سرور اختصاصی، خرید هاست لینوکس و خرید هاست ویندوز را به سادگی و در کوتاه ترین زمان انجام دهید. همچنین هزینه خرید سرورهای مذکور کاملا مقرون به صرفه بوده که می تواند کسب و کار شما را با سرعتی بیشتر به سمت پیشرفت سوق دهد.

در صورتیکه با وجود مطالعه مطالب بالا هنوز هم سوالاتی در خصوص خرید سرور مجازی قوی و یا خرید vps با قیمت ارزان دارید، می توانید به سادگی با تیم پشتیبانی ما تماس گرفته و سوالات خود را از آن ها بپرسید.